Whether you’re flying solo or growing your startup, there's a community of changemakers eager to connect and support you along your journey. Join us at these events — many virtual so you can attend from anywhere in the world — and start engaging with our global impact + innovation ecosystem!

IMPACT HUB NETWORK EVENTS

HOUSTON STARTUP + IMPACT EVENTS : all : español

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Farkında Mısın ? Canımız Sokakta

August 27, 2020 @ 18:00 - 19:00 CDT

Farkında Mısın? “Canımız Sokakta ”

Impact Hub İstanbul’un unutulmaz etkinlik serisi devam ediyor!

Serimizin bu özel etkinliğinde; Nestlé Purina’nın önderliğinde sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesi konusunda değer yaratmak için yürüttüğü çalışmaların tecrübelerini ve paydaşlarını, Impact Hub’ın sosyal etkiyi yenilikçi çözümler ile yaygınlaştırma ve topluluk oluşturma gücüyle birleştirerek geliştirdiği “Canımız Sokakta” projesi kapsamında,sokak hayvanları meselesini tüm yönleriyle ele almak üzere konunun uzmanlarını ağırlıyoruz.

Sokak hayvanlarının yaşam alanlarının iyileştirilmesi, etki yaratmak için yürütülen çalışmalar, edinilen tecrübeler ve çözüm önerileri üzerine konuşacağız.

Nihat Sırdar’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinlikte, Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi İç Hastalıkları A.D.B Prof. Dr. Ebru Yalçın, BUPAWS Gönüllü Koordinatörü Defne Arsoy, sosyal girişimci Şule Yücebıyık, Günler Ülkesi blog yazarı Veteriner Hekim Dr. Ebru Tong ve Her Eve Bir Pati Derneği’nden Emre Demir konuşmacı olarak yer alacak.

“Farkında Mısın?” online oturumu, 27 Ağustos Perşembe günü saat 15.00’de başlayacak.

Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir.

Details

Date:
August 27, 2020
Time:
18:00 - 19:00 CDT
Event Category:
View Event Website